Ideastav

VAŠE IDEA, NAŠE ŘEŠENÍ

O nás

Stavební firma idea stavební s.r.o. se od svého vzniku zabývá kompletním pozemním stavitelstvím, zejména výstavbou a rekonstrukcemi průmyslových objektů a realizací projektů spojených s výstavbou bytových i rodinných domů. Dále se specializujeme na realizaci vlastních developerských projektů. Naše stavební firma je součástí programu Zelená úsporám.

Jsme jednou z nejvýznamnějších stavebních firem ve Středočeském kraji. Stále se rozvíjíme s cílem poskytnout Vám maximální možnou kvalitu služeb a vysokou úroveň odvedené práce. Jako stavební firma provádíme vysoce specializované technologické postupy.

Dále se naše stavební firma zabývá: úpravami terénu, výkopovými a zemními pracemi, úpravou podloží, zpevněním ploch, izolacemi a zateplováním. Také se zabýváme budováním inženýrských sítí, jádrovým vrtáním, dodávkou čističek odpadních vod a jímek, kolektory, odvozem a likvidací odpadů, dopravní značení a budování komunikací, developerské projekty.

Realitní kancelář idea stavební s.r.o. inzeruje své nemovitosti na nejznámějších a lidmi nejvíce navštěvovaných internetových serverech.

Od května roku 2014 má firma nové sídlo, které sama zhotovila, a to u obce Tišice na Mělnicku. V areálu nového sídla firma nově začala provozovat pneuservis a autoservis, který je vybaven moderní technikou, díky které jsme schopni nabídnout své služby jak jednotlivcům, tak i firmám s nákladními automobily či zemědělskými a stavebními stroji. Zaměstnáváme profesionální tým lidí, kteří odvádějí práci s maximálním nasazením a profesionalitou.

Nově byla v areálu firmy zahájena i výroba a prodej betonových směsí. K dispozici zde máme kvalitní techniku a potřebné stroje k tomu, abychom Vám mohli nabídnout kvalitní produkt a služby s tím spojené, jako je například doprava a uložení betonu.

Součástí areálu je i dílna, ve které nabízíme řemeslné služby a zámečnické práce.

Historie

Naše firma se od svého vzniku specializovala na stavební opravy, údržbu, rekonstrukce domovního a bytového fondu, administrativních budov. Později jsme činnost firmy rozšířili i o rekonstrukce průmyslových staveb a výstavbu bytových a rodinných domů, a to převážně formou na klíč.

V současné době se naše společnost specializuje na veškerou stavební činnost v rámci pozemního stavitelství, dodávky technologií, vybavovacích a zařizovacích předmětů, projekční práce, zpracování projektové dokumentace, projednávání v územním a stavebním řízení, vydání stavebního povolení, kolaudace, ekonomické vyhodnocení stavby, technický dozor investora a inženýrskou činnost.

Záruční podmínky a pojištění

Záruka se vztahuje na realizační a montážní práce a činí 36 až 60 měsíců od data jeho předání (dle specifikace konkrétního díla). Na dodávky technologií, vybavovacích a zařizovacích předmětů garantujeme záruční dobu stanovenou výrobcem. Provádíme i pozáruční servis popřípadě i následnou správu a údržbu celého objektu.

Naše společnost má sjednané pojištění hmotné odpovědnosti za případnou škodu způsobenou v důsledku výkonu své činnosti. V oblasti používání nových stavebních materiálů a technologických postupů, nebo při zvláště náročných atypických řešeních spolupracujeme se specializovanými ústavy a odbornými smluvními partnery.

Další služby

Dále se naše stavební firma zabývá: úpravami terénu, výkopovými a zemními pracemi, úpravou podloží, zpevněním ploch, izolacemi a zateplováním. Také se zabýváme budováním inženýrských sítí, jádrovým vrtáním, kolektory, odvozem a likvidací odpadů, developerskými projekty.

Kontakt

IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o.
Opletalova 922/8, Nové město
110 00 Praha 1
Areál firmy Agri Cs a.s.

IČO: 26708558
DIČ: CZ26708558
Virtuální prohlídka

Copyright © 2018 IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o., IČ: 26708558, DIČ CZ26708558